Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на Дарниці (Дитячий Світ, Лівобережна)

Адреса:

вул. Андрія Малишка, 2

Графік роботи:

ПН-ПТ с 10:00 до 19:00
СБ с 10:00 до 17:00
НД вихідний

Ремонт смартфонів біля метро Дарниця. Як знайти?

Якщо Вам знадобилося терміново відремонтувати мобільний, відвідайте нашу філію на вул. Андрія Малишка. Знайти його дуже просто, так як він знаходиться за 200 метрів ходьби від станції метро Дарниця. Орієнтиром для Вас буде Макдональдс, який ви побачите вийшовши з метро. Далі, пройдіть через сквер, у напрямку торгового центру “Дитячий Світ”. Навпроти універмагу ви побачите будівлю, на якій буде велика вивіска магазину “Укрзолото”. Це і є потрібна Вам адреса. Для того, щоб до нас потрапити, підніміться на другий поверх, там розташовується наш сервісний центр Maclouds, в якому Ви зможете терміново відремонтувати Ваш iPhone.

Ремонт планшетів поряд з метро Лівобережна. Як знайти?

Якщо Ви шукаєте якісний сервіс, який надає послуги з ремонту портативної електроніки недалеко від метро Лівобережна, звертайтесь до нашої Дарницької філії Маклаудс . Для того, щоб потрапити до нашого сервісного центру, Ви можете проїхати одну станцію на метро до Дарниці, або йти пішки кілька хвилин, уздовж Броварського проспекту до вул. Будівників. Звідти поверніть у напрямку готелю “Братислава”, та прямуйте до адреси: вул. Андрія Малишка, 2. Наша філія розташована навпроти Дитячого Світу, там Ви побачите магазин “Укрзолото” і поряд на фасаді буде наша вивіска. Вхід до нашого сервісного центру Ви знайдете на 2-му поверсі.

Ремонт ноутбуків недалеко від метро Чернігівська. Як знайти?

Клієнтам, які вирішили відремонтувати ноутбук і знаходяться недалеко від метро Чернігівська буде зручно відвідати наше відділення на Дарниці. Вам доведеться вийти у бік вул. Братиславській, повернути ліворуч, та пройти пішки вул. Андрія Малишка, у напрямку Дитячого Світу приблизно 17 хвилин. Сервіс-центр Maclouds розташований у будівлі з вивіскою магазину “Укрзолото”, яку ви побачите через дорогу від універмагу “Дитячий Світ”. Знайти вхід у майстерню Maclouds, ви зможете піднявшись на 2-й поверх.

Ремонт iPhone, Троєщина. Як знайти?

Для киян, які мешкають на Троєщині, найближчим відділенням Маклаудс, буде філія поблизу станції метро Дарниця. Добиратися туди буде зручно наземним транспортом, 405 або 580 маршруткою. Сервісний центр розташований за 200 метрів від станції метро. Потрапити до нас Ви зможете, пройшовши повз Макдональдс, через сквер, у напрямку Дитячого Світу. Навпроти цього універмагу Ви знайдете будівлю з нашою вивіскою. Увійшовши всередину, підніміться на 2-й поверх, щоб здати несправний пристрій у ремонт.