Ремонт Xiaomi
 • Деталі у наявності
 • Ремонтуємо на місці
 • Працюємо по Україні
 • Гарантія на послуги

Відгуки

 • Ми на зв'язку 24\7
 • Деталі завжди в наявності
 • Гарантія на послуги
 • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.

Ремонт Xiaomi у Києві та Україні з безкоштовною діагностикою за виправданою ціною

На жаль, висока якість матеріалів не може гарантувати того, що гаджет ніколи не вийде з ладу. Випадкове падіння, різкий удар або попадання вологи може спричинити серйозні внутрішні пошкодження мобільного апарату. Інженери сервісного центру Сяомі готові подолати будь-яку несправність швидко і ефективно за низькою ціною. А зручне розташування наших сервіс-центрів по місту забезпечить Вам комфортний доступ до наших спеціалістів.

Як виконується заміна скла Сяомі в Маклаудс?

Сервісний центр Xiaomi надає професійний ремонт, який проводять висококваліфіковані інженери на спеціальному технічному обладнанні. Маніпуляції включають повну діагностику пристрою, заміну та встановлення комплектуючих, а також оновлення та налаштування операційної системи. Ми змінюємо скло протягом кількох годин за допомогою професійних інструментів та апаратури, що дозволяє суттєво заощадити Ваш час.

сервіс центр з ремонту Xiaomi, Заміна скла Xiaomi

Будь-який ремонт смартфонів Xiaomi у Києві виконується швидко та ефективно, завдяки постійній наявності на складі необхідних запчастин та матеріалів. Детальну інформацію про ціни та терміни проведення ремонтних робіт Ви знайдете на нашому сайті на відповідній сторінці моделі телефону. Будь-які питання, які Вас цікавлять, можете задавати в онлайн-чат, або нашим менеджерам за вказаними номерами.

Відділення нашого сервісного центру розташовані в багатьох районах Києва, охоплюючи якомога більше точок, де Вам буде найбільш комфортно скористатися послугами сервісу нашої мережі. Ви можете скористатися послугами нашої кур’єрської служби доставки. По Україні ми міняємо шибки через Нову Пошту. Умови доставки в інші регіони Ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.

Терміни проведення заміни екрану на Сяомі в СЦ Маклаудс

Зіткнувшись з пошкодженням скла або всього екрану, не піддавайтеся паніці. Майстри нашого сервісного центру можуть швидко і якісно поміняти дисплей Xiaomi повністю одним модулем або замінити тільки скло, зберігши при цьому оригінальність матриці. До того ж, Вас приємно порадує наша система знижок. Через сайт Ви можете отримати знижку 5% при подачі онлайн-заявки на ремонт. Також ми щодня проводимо акцію «Щасливий годинник», яка дає знижку 10%.

сервіс центр з ремонту Xiaomi, Заміна скла Xiaomi

Довіряючи нам, ви отримаєте наступні переваги:

 • безкоштовну комплексну діагностику, яка допоможе виявити точну причину появи неполадки та підібрати оптимальний метод її усунення,
 • будь-яка послуга надається з використанням надійних запасних частин з відмінними характеристиками, що дозволить в результаті отримати пристрій з тією ж якістю та характеристиками всіх елементів, які були до появи несправності,
 • гарантійний талон на всі послуги.