Ремонт Samsung
 • Деталі у наявності
 • Ремонтуємо на місці
 • Працюємо по Україні
 • Гарантія на послуги

Відгуки

 • Ми на зв'язку 24\7
 • Деталі завжди в наявності
 • Гарантія на послуги
 • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.

Чісний ремонт Samsung у Києві та Україні з гарантією якості

Мережа наших сервісних центрів допоможе швидко, ефективно та за доступною ціною відновити роботу Вашого телефону Samsung, а також і забезпечити його зразкову роботу надалі. Зручне розташування наших філій, гнучка система знижок та висока якість усіх операцій дозволять на зручних умовах відремонтувати гаджет у найкоротший термін.

Як відбувається заміна скла Samsung у Маклаудс?

У сервісному центрі Samsung працюють кваліфіковані фахівці, які надають повний спектр послуг з діагностики, заміни неробочих комплектуючих, а також налаштування всіх систем мобільного пристрою. Для надійної заміни скла нам знадобиться пара годинників та набір інструментів. В результаті Ви отримаєте телефон, який зовні нічим не відрізнятиметься від інших моделей даної лінійки.

сервіс центр по ремонту Samsung, Заміна скла Samsung

Оскільки наші майстерні мають свої склад запчастин, терміновий ремонт смартфонів Samsung у Києві ми виконуємо в рекордні терміни. Детальну інформацію щодо розцінок та тривалості відновлювальних робіт Ви можете знайти на сайті або отримати консультацію по телефону у наших менеджерів. Крім того, будь-які питання, що хвилюють Вас, можете ставити в онлайн-чат, ми завжди на зв’язку.

По Києву наші відділення розташовані майже в кожному районі, завдяки чому до нас зручно добиратися з будь-якого куточка міста. Кожна майстерня знаходиться в пішій доступності від станції метро, тому немає необхідності думати про підбір транспорту і можна легко під’їхати на метро. Також у нас є власна кур’єрська служба, яка оперативно передасть Ваш несправний апарат в руки наших професіоналів. По Україні ми робимо техніку через Нову Пошту. Усі етапи ремонту, починаючи з результатів діагностики телефону і закінчуючи підбором виду робіт та деталей, що обслуговуються, будуть обговорюватися з Вами у зручному форматі зв’язку.

Скільки триває заміна екрану на Samsung у СЦ Маклаудс?

Яким би якісним не був гаджет, ніхто не застрахований від випадкового пошкодження скла або екрану. Наші інженери здатні надати професійне обслуговування будь-якої складності та змінити дисплей на смартфоні Samsung, а комплектуючі на заміну будуть підібрані відмінної якості та спільно з Вами. Щоранку з 10:30 до 11:30 ми проводимо акцію «Щасливий годинник», яка дає знижку 10%. Також робимо знижки для людей з обмеженими можливостями, студентів, пенсіонерів.

сервіс центр по ремонту Samsung, Заміна скла Samsung

Звернувшись до нашої компанії, Ви отримаєте такі переваги:

 • безкоштовну комплексну діагностику, яка дозволяє визначити точну причину виникнення несправності та надійно її усунути,
 • якісний ремонт з використанням професіоналами спеціалізованого обладнання,
 • по завершенню всіх процедур Ви отримаєте гарантійний талон.