Про нас

Більше 6 років успішної роботи в галузі ремонту портативної техніки

Сервісний центр “Maclouds“ є сучасною мережею ремонту та обслуговування мобільних пристроїв. Компанія успішно займається відновленням техніки з 2013 року. На сьогоднішній день наші відділення знаходяться майже в кожному районі Києва біля пересадочних станцій метро, завдяки чому до нас зручно добиратися. Наш колектив складається з компетентних менеджерів, професійних майстрів, фахівців з переклеювання стекол та кур’єрів з доставки гаджетів.

На нашому сайті maclouds.com.ua розміщений актуальний та докладний прейскурант на ремонтні послуги, а сам сайт регулярно оновлюється та доповнюється новими марками та моделями пристроїв. Будь-яке запитання, яке Вас цікавить, можете задавати в онлайн-чат, і протягом декількох хвилин після звернення Ви отримаєте відповідь. Інформація, що надається у будь-який час нашим онлайн-консультантом, або по буднях з 9:00 до 19:00 менеджерами СЦ “Maclouds“.

 

Доступні ціни на ремонт смартфонів, планшетів та ноутбуків

Ми постійно стежимо за ціноутворенням і підтримуємо актуальність цін на сайті, щоб клієнт не витрачав час на уточнення вартості ремонтних робіт, а міг відразу подивитися на порталі компанії. Оскільки у нас свій склад запчастин, немає потреби попередньо погоджувати час візиту. Така політика дає змогу відремонтувати техніку в найкоротший термін, без витрат часу на уточнення вартості та термінів виконання робіт.

Також на сайті компанії ведеться блог та виконані роботи, про ремонт новинок у світі гаджетів, про проблемні процедури ремонту конкретних моделей телефонів, які не під силу іншим майстерням України.

Ми склали зручний графік наших філій, щоб клієнт міг звернутися до нас у будь-який відповідний для нього час. Відділення працюють у будні без перерв з 9 (10) до 19, по суботах з 10 до 17, у неділю працюють філії на Гарматній 1 з 10 до 16 та Ганни Ахматової з 10 до 17.

Варто також звернути увагу на нашу систему знижок. Щодня з 10:30 до 11:30 діє акція «Щасливий годинник», яка дає змогу отримати знижку 10% на всі ремонтні роботи. Крім того, робимо знижки для клієнтів з обмеженими фізичними можливостями, студентів та пенсіонерів.

 

Відновлення портативної техніки по Києву та всій Україні через Нову Пошту

Ми здійснюємо ремонт мобільних пристроїв не тільки в столиці України, а й в інших областях. Компанія постійно співпрацює з кур’єрською службою Нова Пошта. Це дозволяє оплачувати клієнту лише доставку «туди-назад» та послуги з ремонту техніки. Жодних додаткових платежів. Наші менеджери пропонують номери товарно-транспортних накладних для відстеження статусу доставки.

У кожному з наших відділень є підмінний фонд. Ми видаємо інший пристрій для клієнтів на період ремонту. Завдяки цьому клієнта завжди знаходиться на зв’язку, поки лагодиться його гаджет.

Всі ці фактори виділяють сервісний центр “Maclouds“ серед великої кількості конкурентів. Наші клієнти цінують оперативну допомогу, якісне обслуговування, легкість поводження з будь-якого питання та відкритість персоналу, про що свідчу відгуки про нас.

Ми також цінуємо наших клієнтів, тому намагаємося розвиватися та йти в ногу з часом вже понад 6 років.

Дякуємо за витрачений час на знайомство з нами.

Колектив сервісу “Maclouds“.