Ремонт OnePlus
 • Деталі у наявності
 • Ремонтуємо на місці
 • Працюємо по Україні
 • Гарантія на послуги

Відгуки

 • Ми на зв'язку 24\7
 • Деталі завжди в наявності
 • Гарантія на послуги
 • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.

Ремонт OnePlus за вигідною ціною у Києві та всіх регіонах України

Непередбачені ситуації можуть статися з кожним. Часто гаджет виходить з ладу через випадкове падіння, різкий удар, проникнення вологи або неполадок у програмному забезпеченні. Сервісний центр ВанПлюс не тільки ефективно усуне будь-яку поломку, але й запобігатиме її повторному виникненню. Зручне розташування майстерень забезпечить Вам комфортний доступ до наших спеціалістів.

Як робиться заміна скла ВанПлюс у Маклаудс?

Сервісний центр OnePlus надає повний комплекс послуг з діагностики, заміни компонентів, а також сервіс центр по ремонту OnePlus, Заміна скла OnePlus

Терміновий ремонт смартфонів OnePlus у Києві можливий завдяки стабільній наявності запчастин на всі моделі телефонів у кожному відділенні сервісного центру. Всю інформацію про тривалість і вартість робіт Ви знайдете на нашому сайті, а консультації наших фахівців доступні там же або в телефонному режимі. Терміни роботи для будь-якої послуги у нас є фіксованими, тому надаючи нам свій апарат, можете бути впевнені, що заявлена ним тривалість ремонту буде дотримана.

Відділення нашої компанії знаходяться майже в кожному районі Києва поблизу станцій метро, тому до нас легко добиратися. У випадку, якщо Ви не маєте часу на відвідування нашої філії, ми надаємо послугу кур’єрської доставки, А для мешканців інших регіонів України ми змінюємо скло через Нову Пошту. Після отримання Вашого телефону наші інженери негайно приступають до ремонту, тому зворотне відправлення буде здійснено одразу того ж дня.

Скільки триває заміна екрана на Нокіа в СЦ Маклаудс?

Зіткнувшись з тріщинами на склі або поломкою екрана, не поспішайте панікувати. У наших сервісних центрах Вам зможуть грамотно і безпечно поміняти дисплей OnePlus повністю одним модулем або по можливості замінити тільки скло, зберігши при цьому оригінальну матрицю. Через сайт Ви можете отримати знижку під час подання онлайн-заявки на ремонт або побачити знижку на окрему послугу для Вашого гаджета. Також у нас діють знижки для інвалідів, студентів та пенсіонерів.

сервіс центр ремонту OnePlus, Заміна скла OnePlus

Переваги звернення до нашої компанії:

 • безкоштовна діагностика, яка визначає ступінь пошкодження та можливість зберегти оригінальну матрицю дисплея,
 • якісний ремонт за допомогою найновішого обладнання та апаратури,
 • ніколи не відмовляє у наданні гарантії на всі послуги.