Ремонт техніки Apple по Новій Пошті по Україні

Сервіс-центр Maclouds надає можливість клієнтам, які живуть за межами Києва, відремонтувати пристрої Apple, відправивши техніку кур’єрською службою Нова Пошта.

Що для цього потрібно:

 • Залишити заявку або самостійно передзвонити нам для уточнення всіх нюансів подальшого ремонту.
 • Ретельно запакувати посилку.
 • Об’єктивно оцінити пристрій та надіслати його.
 • Надати нашим менеджерам номер товарно-транспортної накладної (ТТН).
 • Менеджери Maclouds зв’яжуться з Вами через 20-30 хвилин після отримання пристрою для підтвердження отримання посилки.

Реквізити для відправлення: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 46а, відділення №94. Отримувач: Бєльський Олексій, т. (093)309-13-71

  Заявка на ремонт через нову пошту

  Оперативний та надійний ремонт телефонів, планшетів та ноутбуків по Україні через Нову Пошту від СЦ “Maclouds “

  Мережа майстерень “Maclouds“ є однією з найкращих у Києві, оскільки в розпорядженні наших висококваліфікованих фахівців лише сучасне оснащення та матеріали. Майстри регулярно підвищують свої навички ремонту портативної техніки на курсах і тренінгах. Ми охоче беремося за ремонт пристрою будь-якого рівня складності. Наявність спеціального технічного обладнання дозволяє легко розібрати, відремонтувати та зібрати будь-який девайс без пошкоджень. На нашому складі завжди є всі необхідні матеріали та запчастини, тому відновлення гаджетів з усієї України буде виконано набагато швидше, ніж при здачі апарату у своєму місті. Завдяки співпраці з транспортною компанією Нова Пошта, ми оперативно робимо телефони, ноутбуки та планшети з будь-якої точки України.

  Чому відновлення iPhone у майстерні “Maclouds“ через Нову Пошту вигідніше сервісів в інших містах?

  Сервісні центри в інших містах України не можуть дозволити собі запастися деталями для таких брендів, як Айфон, оскільки запчастини від виробника дорого коштують. Більше того, у регіонах часто недостатньо компетентних майстрів, що здатні усунути будь-яку поломку рідкісних новинок портативної техніки. Тому, звертаючись до таких майстерень, люди можуть чекати на свій апарат від 7 до 60 днів.

  Безпечне та грамотне ремонт телефонів по Новій Пошті забезпечить мережу сервісних центрів “Maclouds“. Навіть сплативши послуги перевізника, та відновлювальні роботи нашої майстерні, клієнт вартість вийде у кілька разів менше, ніж у будь-якому СЦ у своєму місті. А все тому, що ми оптово закуповуємо оригінальні комплектуючі для дорогих моделей, що дозволяє створити доступну ціну на ремонт. Будь-який спеціаліст в іншому місті не може мати на складі річний запас запчастин, тому він замовить лише 1 одиницю у постачальника, що коштуватиме набагато дорожче. Більше того, доставка таких деталей нерідко займає кілька місяців.

  Як надіслати свій гаджет через Нову Пошту до сервісного центру “ Maclouds“?

  Щоб відправити телефон, планшет або інший портативний пристрій до нашої майстерні з будь-якого міста України, потрібно лише заповнити. форму через сайт, потім клієнту передзвонять наші менеджери для обговорення всіх деталей ремонтних робіт, вартості послуг та термінів їх проведення. Далі клієнту потрібно відвідати будь-яке відділення Нової Пошти, дбайливо запакувати свій гаджет і відправити його до Києва в наш сервісний центр. Як тільки інженери отримають девайс, вони виконають повну діагностику, усунуть неполадки та перевірять функціональність гаджета після закінчення ремонту. Після того, як телефон буде готовий до відправки, менеджери компанії “Maclouds” поінформують клієнта про це і надішлють номер товарно-транспортної накладної.