Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на Оболоні (метро Мінська, Героїв Дніпра)

Адреса:

вул. Маршала Тимошенка, 13а

Графік роботи:

ПН-ПТ с 10:00 до 19:00
СБ с 10:00 до 17:00
НД вихідний

Ремонт телефонів метро Мінська

Як просто знайти хороший сервісний центр, який виконує ремонт мобільної техніки на Мінську? Для того, щоб знайти нашу майстерню Маклаудс на вулиці Маршала Тимошенко, Вам необхідно, вийшовши з метро, повернути ліворуч, орієнтуючись на ресторан “Mamamia” (з протилежного боку перебуватиме “Макдональдс”). Пройшовши 300 метрів у напрямку вул. Зої Гайдай, Ви побачите ЖК на якому червоними літерами написано Альфа-Банк. На фасаді цієї будівлі будуть розміщені банери з рекламою нашого ремонтного центру, який надає послуги з ремонту та обслуговування портативної електроніки у Оболонському районі міста.

Ремонт смартфонів, планшетів та ноутбуків на Оболоні (Мінський Масив, Виноградар, Петрівка)

Шукаєте терміновий ремонт в окрузі станції метро Тараса Шевченка? Тоді найзручнішим для відвідування варіантом буде наше відділення, яке розташоване в Оболонському районі міста. Дістатися нашого відділення на Оболоні Ви зможете, проїхавши на метро дві зупинки до станції Мінська. Після виходу з метро, слідуйте у напрямку вул. Зої Гайдай. І наостанок, пройдіть 300 метрів по вул. Маршала Тимошенко. Орієнтиром для Вас буде новий будинок із написом “Альфа Банк”. Це і є потрібна адреса, за якою знаходиться наша майстерня на Оболоні.

Якщо ви мешкаєте на Виноградарі, найближчим відділенням до Вас буде наш сервіс-центр біля станції метро Мінська. Дістатися туди Вам буде зручно автобусом No24. Далі, вийшовши на зупинці, прямуйте у бік вул. Зої Гайдай. Пройшовши 300 метрів у цьому напрямку, Ви побачите будинок з вивіскою Альфа Банк. Там же Ви знайдете і наш рекламний банер, поряд з яким буде вхід до оболонської філії Maclouds.

Для киян, які проживають неподалік метро Дорогожичі, буде зручно відвідати сервісний центр на Оболоні, тому що він розташований у найближчому районі. Дістатися нашої майстерні за адресою: вул. Маршала Тимошенка 21, Ви зможете, доїхавши на метро до Золотих Воріт, там Вам знадобиться зробити пересадку на Театральну, та їхати одну зупинку до станції метро Хрещатик. Далі, потрібно здійснити пересадку на станцію Майдан Незалежності та їхати до станції Мінська.

Ремонт смартфонів у метро Мінська. Як знайти?

Як просто потрапити до сервісного центру Maclouds на Мінську? Для того, щоб знайти потрібну філію нашої майстерні за адресою: Маршала Тимошенко 21, Ви повинні вийти з боку, де знаходиться ресторан “Mamamia”. (з протилежного боку перебуватиме Макдональдс). Зверніть на захід, і далі рухайтеся у напрямку вул. Зої Гайдай. Незабаром перед Вами з’явиться новий ЖК, в якому знаходиться відділення Альфа Банку. На цій же будівлі Ви побачите банери з рекламою нашого сервісного центру, що надає послуги з ремонту телефонів у Оболонському районі.

Ремонт планшетів метро Оболонь. Як знайти?

Вирушайте у бік ТЦ Дрім Таун 1 Оболонським проспектом або їдьте одну станцію на метро до Мінської. Далі, на Мінській, Вам потрібно вийти з боку ресторану “Мафія”, та повернути у напрямку вул. Зої Гайдай. Орієнтиром для Вас буде новий будинок з великою вивіскою Альфа Банк. Там же Ви помітите вивіску нашої оболонської філії Maclouds, де можна відремонтувати Вашу мобільну техніку.

Ремонт ноутбуків на Героїв Дніпра. Як знайти?

Якщо Вам потрібний терміновий ремонт ноутбука, поблизу станції метро Героїв Дніпра, звертайтесь до нашої філії в районі Оболонь. Щоб знайти майстерню Маклаудс, потрібно пройти у напрямку ТЦ Дрім Таун 2 вздовж Оболонського проспекту чи проїхати одну зупинку на метро до станції Мінська. На Мінській Вам потрібно вийти з боку ресторану “Мафія” та рухатися вул. Маршала Тимошенко до будинку No21. За кілька хвилин ходьби Ви побачите нову будівлю, на фасаді якої знаходиться велика вивіска “Альфа Банк”. Ви на місці. Тут же Ви знайдете банер