Ремонт Google Pixel
 • Деталі у наявності
 • Ремонтуємо на місці
 • Працюємо по Україні
 • Гарантія на послуги

Відгуки

 • Ми на зв'язку 24\7
 • Деталі завжди в наявності
 • Гарантія на послуги
 • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.

Ремонт Google Pixel по всьому Києву та Україні з безкоштовною діагностикою

Сервісний центр “Maclouds” вже протягом багатьох років успішно займається обслуговуванням портативної техніки Google Піксель. Наші кваліфіковані майстри здатні у найкоротші терміни повернути до життя Ваш апарат та забезпечити йому зразкову роботу надалі. Професійне обладнання та високоякісні деталі забезпечують якісний результат на довгі роки.

Як проводиться заміна скла Google Піксель у Маклаудс?

Сервісний центр Google Pixel надає повний спектр процедур з діагностики, заміни несправних комплектуючих, налаштування та налагодження будь-яких модулів та систем мобільного апарату. Заміна скла виконується з використанням найновіших інструментів та високоякісних матеріалів. В результаті зовнішній вигляд гаджета ніяк не відрізнятиметься від інших моделей даної лінійки.

сервіс центр по ремонту Google Pixel, Заміна скла Google Pixel

Ремонт смартфонів Google Pixel у Києві виконується швидко та ефективно, завдяки стабільній наявності необхідних запчастин на будь-які моделі телефонів цього бренду. Ознайомитись з прайсом та терміном проведення відновлювальних робіт можна безпосередньо на сторінці моделі на сайті, або зв’язавшись із нашими менеджерами за вказаними телефонами. Ми постійно стежимо за ціноутворенням, тому можете бути впевнені, що ціни і тривалість ремонту залишаться незмінними.

Наші відділення є практично в кожному районі Києва біля станцій метро, охоплюючи якнайбільше локацій, де для Вас буде найбільш комфортно скористатися послугами сервісу нашої мережі. Крім того, Ви можете викликати кур’єра, якщо Ви не маєте можливості доставити свій гаджет до нас на відділення особисто. Заміну скла ми провадимо по всій Україні через Нову Пошту. Вся інформація про ці послуги розміщена у відповідних розділах сайту.

Якісна заміна екрану на Гугл Піксель у СЦ Маклаудс

Ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій. Поломка скла та екрана телефону Google Піксель досить поширена проблема. Фахівці нашого сервісного центру допоможуть безпечно змінити дисплей Google Піксель повністю одним модулем або по можливості замінити тільки скло, зберігши оригінальність матриці. У нас діє акція з 10:30 до 11:30 «Щасливий годинник», яка дає змогу отримати знижку 10%, а також знижки для інвалідів, студентів та пенсіонерів.

сервіс центр по ремонту Google Pixel, Заміна скла Google Pixel

Доручаючи нам ремонт своєї техніки, Ви отримаєте:

 • безкоштовну діагностику, яка допоможе виявити причину поломки та підібрати ефективний метод відновлення,
 • грамотне усунення несправностей з використанням перевірених та надійних запасних частин з відмінними характеристиками,
 • ніколи не відмовляємо в гарантії, яку видаємо разом із гаджетом після перевірки на коректну працездатність.