Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на Осокорках (навпаки River Mall)

Адреса:

Д. Набережна 25а

Графік роботи:

ПН-ПТ с 10:00 до 19:00
СБ вихідний
НД с 10:00 до 17:00

Ремонт смартфонів біля метро Осокорки. Як знайти?

Від метро Осокорки Ви можете дістатися до сервісного центру, прямуючи вздовж Дніпровської Набережної у напрямку до Березняків до вул. Анни Ахматової. Цей шлях займе приблизно 15 хв. Далі Вам знадобиться перейти на протилежний бік, де за 20 метрів Ви помітите потрібний будинок №25а. На його фасаді розміщені наші інформаційні банери, поряд з якими розташовується вхід до сервісного центру, що виконує ремонт смартфонів.
Ремонт планшетів на Березняках. Як знайти?

Щоб знайти філію Маклаудс, розташовану неподалік житлового масиву Березняки, прямуйте по вул. П.Тичини Тичини до Дніпровської Набережної. Далі орієнтуйтеся на бізнес-центр та магазин “АТБ”. Відділення сервісного центру Maclouds, яке надає послуги з ремонту планшетів та смартфонів на Березняках та Дарницькому районі, знаходиться в даному БЦ. Вхід до нашої філії Ви знайдете поряд із відповідною вивіскою, з написом: “Ремонт мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків”.

Ремонт ноутбуків на Славутичі. Як знайти?

Якщо Ви шукаєте хороший сервіс, в якому можна якісно недорого відремонтувати ноутбук в районі метро Славутич, звертайтесь до найближчого відділення Maclouds на Осокорках. Для того, щоб знайти нас, Ви можете проїхати одну зупинку на метро, до станції Осокорки. Далі, вийшовши на бік Дніпровської Набережної, прямуйте до ТЦ “River Mall”, який ви знайдете на перетині з вул. Анни Ахматової. Поблизу Ви побачите вивіски нашого сервісного центру, які швидко направлять Вас до входу.