Ремонт техніки в Солом’янському районі (Шулявська, Нивки)

Адреса:

вул. Вадима Гетьмана, 17 (навпроти ТЦ "Космополіт")

Графік роботи:

ПН-ПТ с 9:00 до 18:00
СБ вихідний
НД с 10:00 до 17:00

Ремонт смартфонів біля метро Шулявка. Як знайти?

Кияни, що проживають в районі Шулявської та Берестейської, можуть скористатися послугами нашого сервісного центру, що знаходиться за адресою: вул. Гарматна, 1. Для того, щоб знайти нас від ст. Шулявська, знадобиться пройти близько 10 хвилин, уздовж пр-ту Перемоги, у напрямку Берестейської.

Якщо будівля заводу “Більшовик” розташована ліворуч, Вам знадобиться перейти на протилежний бік проспекту, скориставшись підземним переходом. Далі, Вам знадобиться спуститися вниз, по вул. Гарматна. Зупиніться біля банера з текстом “Ремонт смартфонів та мобільних телефонів, сервісний центр”. Ви на місці! Скористатися послугами нашої майстерні Маклаудс на Шулявці буде зручно всім, хто знаходиться у Солом’янському районі столиці.

Ремонт планшетів метро Нивки. Як знайти?

Від станції метро Нивки Вам доведеться проїхати одну зупинку на метро до Берестейської. Після виходу з метро потрібно йти 15 хвилин у напрямку центру, до вул. Гарматної. Опинившись на перехресті з проспектом Перемоги, Ви повинні спуститися вниз приблизно 50 метрів. Перед Вами з’являться наші рекламні банери із зображенням логотипів Еппл та Андроїд, а також текстом “Терміновий ремонт смартфонів. Сервісний центр”, над входом до відділення.
Ремонт ноутбуків на Борщагівці. Як знайти?

Наші клієнти, які проживають в районі Борщагівки та її околиць, щоб дістатися нашої майстерні можуть скористатися швидкісним трамваєм. Найзручніше дістатися, вийшовши на зупинці “Вацлава Гавела”, і на маршрутці проїхати пару зупинок на адресу: вул. Гарматна, 1. Опинившись там, Ви відразу помітите на фасаді будівлі нашу рекламу, з текстом “Сервісний центр, ремонт мобільних телефонів” , та вхід, який розташований прямо під нею.

Ремонт iPhone поруч із політехом. Як знайти?

Усі бажаючі якісно та недорого відремонтувати iPhone на політеху, завжди можуть звернутися до сервісного центру Маклаудс, розташованого за адресою: вул. Гарматна, 1. Дістатись туди досить просто від ст.м. Політехнічний інститут, а вся дорога займе трохи більше двадцяти хвилин. Щоб прийти до нашого сервісного центру на метро Політехнічний Інститут, слідуйте прямо по Проспекту Перемоги, в напрямку станції метро Шулявська. Пройшовши парк КПІ та Шулявський міст, продовжуйте рухатися ліворуч проспекту. На першому після Шулявського мосту переході Вам доведеться повернути ліворуч і спуститися вниз кілька метрів. Це і буде потрібна Вам адреса: вул. Гарматна, 1. Вхід до нашого сервісного центру Ви знайдете одразу під вивіскою з написом “Ремонт мобільних телефонів”.

Ремонт смартфонів КПІ. Як знайти?

Якщо Вам знадобився терміновий ремонт смартфона в районі станції метро Політехнічний Інститут, найближчою до Вас філією Maclouds буде сервіс-центр на вул. Гарматної. Щоб дістатися до нашого відділення найзручнішим способом, вам потрібно проїхати одну станцію на метро від КПІ до Шулявки. Далі, вийшовши з метро, поверніть у напрямку ст.м. Берестейська і прямуйте вздовж проспекту Перемоги. За першим перехрестям Ви побачите корпуси Національного Економічного Університету. Слідуйте проспектом далі, до першого підземного переходу, спустіться в нього і перейдіть на протилежний бік проспекту до вулиці Гарматної. Ви легко помітите потрібну Вам будівлю, в якій знаходиться відділення сервісного центру Маклаудс. Вхід до нашої майстерні, де можна здійснити терміновий ремонт Вашого смартфона, знаходиться прямо під вивіскою з текстом: Сервіс-центр. Терміновий ремонт техніки».

Ремонт техніки на солом’янці?

Тим, хто мешкає у Солом’янському районі міста, буде зручно відвідати наше відділення по вул. Гарматна. Щоб дістатися до нашої філії Найшвидшим та найзручнішим способом, Вам потрібно проїхати до метро Берестейська. Потім, вийшовши від метро до проспекту Перемоги, Вам знадобиться повернути у напрямку Шулявки та пройти приблизно 10 хвилин уздовж проспекту до другого перехрестя. Там поверніть праворуч і спустіться ще 50 метрів униз. Перед входом у філію Maclouds, по вул. Гарматна, на фасаді будівлі, Ви повинні побачити нашу вивіску із зображенням логотипів Apple та Android, та текстом: “Сервіс-центр. Терміновий ремонт смартфонів.