Ремонт iPhone
 • Деталі у наявності
 • Ремонтуємо на місці
 • Працюємо по Україні
 • Гарантія на послуги

Відгуки

 • Ми на зв'язку 24\7
 • Деталі завжди в наявності
 • Гарантія на послуги
 • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.

Ремонт iPhone у Києві та Україні за акційною ціною

Сучасна мережа сервісних центрів нашої компанії допоможе швидко, ефективно та з приємними розцінками на послуги повернути Ваш гаджет до життя та забезпечити його зразкову роботу надалі. У наших майстернях створено оптимальні умови для забезпечення чесного та точного ремонту будь-якої моделі телефонів компанії Еппл. А зручність та розташування сервіс-центрів по Києву забезпечать Вам комфортний доступ до послуг наших спеціалістів.

Як проводиться заміна скла Айфон у Маклаудс?

Сервісний центр Apple може надати професійні операції з діагностики, заміни, налаштування та налагодження будь-яких систем та модулів Вашого айфону, а завдяки порядності майстрів та прозорій системі обслуговування Ви зможете переконатися в цьому самостійно.

сервіс центр по ремонту iPhone, Заміна скла iPhone

Також ми пропонуємо своїм клієнтам оперативний і невідкладний ремонт телефонів Apple Київ, що можливе завдяки постійному наявності комплектуючих на всілякі моделі телефонів. Терміни роботи для будь-якої послуги у нас є фіксованими, тому надаючи айфон та обговорюючи з майстром тип робіт, Ви можете бути впевнені, що заявлена ним тривалість ремонту буде дотримана.

Наші майстерні зручно розташовані в різних точках Києва – і на Хрещатику, і на Позняках, і на Печерську, і на Дарниці, і в багатьох інших районах міста, охоплюючи якнайбільше локацій, де для Вас буде найкомфортніше користуватися послугами сервісу нашої мережі. Крім того, всі відділення знаходяться поряд зі згаданими та іншими станціями метро, тому передати смартфон на ремонт буде легко , скориставшись громадським транспортом або обравши майстерню ближче до свого розташування.

сервіс центр по ремонту iPhone, Заміна скла iPhone

Скільки коштує заміна екрану на Айфоні в СЦ Маклаудс?

Хоча пошкодження скла та в цілому дисплея смартфона – це поширена та неприємна ситуація, в наших сервісних центрах Вам зможуть швидко та якісно змінити дисплей iPhone цілком одним модулем або по можливості замінити тільки скло, зберігши оригінальну матрицю екрана. На додаток усі послуги будуть надані Вам з ефективністю та зручністю на кожному етапі:

 • сумлінність наших майстрів з використанням ними спеціалізованого обладнання дозволяють забезпечувати Вам результати комплексної діагностики айфону та гарантувати ремонт тільки несправних частин з наданням після його замінених деталей Вам;
 • будь-яка процедура, будь то заміна екрану iPhone або налагодження шлейфу, провадиться з використанням перевірених та надійних запасних частин з відмінними характеристиками, що дозволить після ремонту отримати пристрій з тією ж якістю та характеристиками всіх елементів, які були і до появи несправності;
 • Для забезпечення своїм клієнтам максимально комфортного сервісу ми подбали про те, щоб окрім можливості легко дістатися в наші майстерні Ви також могли скористатися послугами нашого кур’єра по Києву або через “Нову пошту” ремонтом по Україні для будь-якої іншої точки.