Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на Олімпійській (метро Льва Толстого, Палац Спорту)

Адреса:

вул. Антоновича, 59

Графік роботи:

ПН-ПТ с 9:00 до 18:00
СБ с 10:00 до 17:00
НД вихідний

Ремонт смартфонів поблизу ст.м. Олімпійська. Як знайти?

Ті, хто у пошуках надійного сервісу, який виконує роботи з ремонту смартфонів та портативної електроніки у районі метро Олімпійська, можуть знайти його за адресою: вул. Антоновича, 59, витративши на це лише п’ять хвилин. Для того, щоб дістатися нашої майстерні, вийдіть з метро на бік ТЦ Олімпійський, і прямуйте по вул. Фізкультури до першого перехрестя. На перехресті з вул. Антоновича, поверніть ліворуч і прямуйте прямо, до будинку No 59. Там Ви побачите наші вивіски із зображеннями логотипів Apple та Android та текстом “Ремонт телефонів, смартфонів, ноутбуків”. Вхід до філії сервісного центру Maclouds буде розташований просто під нашими банерами.

Ремонт планшетів метро Палац Спорту. Як знайти?

Всі, хто вирішив відремонтувати планшет поблизу ст.м. Палац Спорту зможуть отримати якісний ремонт у нашому сервісному центрі по вул. Антоновича, 59. Пройти до нас буде зручно від метро на вул. Еспланадна до повороту на вул. Саксаганського. Далі, прямуйте до перехрестя з вул. Антоновича, і поверніть ліворуч. По вулиці Антоновича, рухайтеся вниз, повз ЖК “Чикаго”, у напрямку вул. Ділова. Дійдіть до перехрестя з вул. Фізкультури, з лівого боку від Вас розташовуватиметься “Фокстрот”. Перейдіть на протилежний бік і пройдіть ще кілька хвилин прямо до будинку No 59. У цьому будинку буде магазин сноубордів, тут же Ви знайдете і вивіску з текстом “Ремонт смартфонів. Сервісний центр”, поряд з якою буде вхід до нашої філії між метро Палац Спорту та Олімпійська.

Ремонт ноутбуків поряд з метро < span style="color: #009fde;">Лева Толстого. Як знайти?

Найзручнішим варіантом для тих, хто знаходиться поряд з метро Льва Толстого, буде відвідування нашого сервіс-центру на Олімпійській. Знайти нашу філію досить просто, оскільки шлях до майстерні проходитиме прямою, вздовж вул. Антоновича. Вам потрібно, лише вийшовши з метро, пройти пару хвилин по вул.Л.Толстого, і на перехресті з вул.Антоновича повернути ліворуч. Рухайтеся прямо, у напрямку вулиці Жилянської, минаючи ЖК “Чикаго”. Дійшовши до перехрестя з вул. Фізкультури, перейдіть на протилежну від магазину “Фокстрот” сторону, і пройдіть ще кілька хвилин вниз. Не доходячи до перехрестя з вул.Ділової, Ви знайдете потрібну адресу, за якою знаходиться філія нашого сервісного центру Maclouds.

Ремонт iPhone у Голосіївському районі. Як знайти?

Киянам, які у пошуках термінового ремонту iPhone в Голосіївському районі столиці, найзручніше дістатися до нашої майстерні, розташованої поряд з метро Олімпійська, скориставшись метро. Шлях від метро займе трохи більше 5 хвилин. Вийдіть з метро з боку ТЦ Олімпійський і прямуйте до першого перехрестя по вул. Фізкультури. На перехресті поверніть ліворуч, і пройдіть вниз до будинку No 59. На фасаді цієї будівлі Ви помітите наші банери, поряд з якими знайдете вхід у відділення Maclouds на Олімпійській.

Ремонт смартфонів Бессарабка. Як знайти?

Якщо Ви перебуваєте в районі Бессарабської площі, щоб знайти відділення Маклаудс, пройдіть вгору, вул. Басейної, повз ТЦ “Гулівер”, до перехрестя з вул. Шота Руставелі. Після йдіть по цій вулиці до повороту на вул.Жилянську. Там Вам знадобиться повернути праворуч, і, пройшовши кілька хвилин Жилянською до перехрестя з вул. Антоновича, повернути ліворуч униз. Через 300 метрів від повороту буде будинок за адресою: вул. Антоновича, 59, де і розташована філія сервіс-центру Maclouds, яка надає послуги з ремонту смартфонів поблизу метро Олімпійська.