Ремонт Mac
 • Деталі у наявності
 • Ремонтуємо на місці
 • Працюємо по Україні
 • Гарантія на послуги

Відгуки

 • Ми на зв'язку 24\7
 • Деталі завжди в наявності
 • Гарантія на послуги
 • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.
Виберіть послугу MacBook MacBook Air MacBook Pro iMac
Діагностика та Активація 1200 1200 1200 1200
Заміна акумулятора 1200 1200 1200 1200
Заміна акумулятора 1200 1200 1200 1200
Заміна акумулятора 1200 1200 1200 1200
Заміна акумулятора 1200 1200 1200 1200
Заміна акумулятора 1200 1200 1200 1200
Заміна акумулятора 1200 1200 1200 1200
Заміна акумулятора 1200 1200 1200 1200

Якісний та надійний ремонт Macbook у Києві та по всій Україні

Незважаючи на те, що ноутбуки Apple відрізняються високим ступенем надійності, все ж, у них є вразливі місця, пошкодження яких може позначитися на функціональності пристрою. Фахівці сервісного центру Макбук мають багаторічний досвід і практичні навички, що дозволяє відремонтувати ноутбук у рекордні терміни без втрати якості.

Як проводиться заміна матриці Макбук на Маклаудс?

Сервісний центр Macbook надає широкий спектр послуг, включаючи діагностику, регулювання роботи термодатчиків, заміну екранної матриці, відновлення роботи материнської плати, а також заміну відеокарти. Заміна матриці в нашій майстерні виконується за допомогою новітнього технічного оснащення, що гарантує надійний результат ремонту на довгі роки. Довіряючи нам відновлення своєї техніки, Ви зможете уникнути серйозних наслідків та великих фінансових витрат.

сервіс центр по ремонту Macbook, Заміна скла Macbook

Наші майстри завжди готові виконати ремонт ноутбука Macbook у Києві якісно та оперативно, завдяки наявності в нашому арсеналі оригінальних комплектуючих та використанню професійних інструментів. Розцінки на послуги компанії, а також термін проведення ремонтних робіт розміщено на сайті на відповідній сторінці моделі. Будь-яку інформацію, що Вас цікавить, можна уточнити по телефону у наших менеджерів, або написавши в онлайн-чат.

Філії нашої компанії розташовані в багатьох районах Києва недалеко від станцій метро, тому до нас зручно добиратися з будь-якого куточка міста. Ви можете передати свій гаджет в руки наших інженерів біля будинку, роботи або там, де часто буваєте проїздом, і через кілька годин або надвечір отримати свій робочий апарат назад. Якщо у Вас немає такої можливості, можете скористатися нашою службою кур’єрської доставки. Також ми робимо техніку Apple через Нову Пошту по всій Україні.

Скільки коштує заміна дисплея на Макбук у СЦ Маклаудс?

Зіткнувшись з пошкодженням екрана ноутбука, не поспішайте панікувати. У нашому сервісному центрі заміна дисплея Macbook виконується висококваліфікованими професіоналами, які знають конструктивні особливості кожної моделі, що ремонтується, можуть чітко визначити поломку і усунути її в максимально швидкі терміни. Більше того, у Вас є можливість отримати знижку в 10% щоранку з 10:30 до 11:30. Також робимо знижки для інвалідів, студентів та пенсіонерів.

сервіс центр по ремонту Macbook, Заміна скла Macbook

Звернувшись до нас за ремонтом, Ви отримаєте:

 • безкоштовне діагностування всього пристрою, який допоможе визначити всі несправні деталі та оцінити ступінь пошкодження,
 • надійний ремонт із застосуванням сертифікованого обладнання та апаратури,
 • по закінченні всіх процедур Ви отримаєте гарантійний талон.