Доставка техніки Apple по Києву

  • Клієнти, які знаходяться на території Києва, але не мають можливості самостійно доставити на ремонт iPhone, можуть скористатися послугою кур’єрської доставки. Логісти компанії заберуть несправний пристрій у зручний для Вас час і доставлять до обумовленого місця.
  • Для замовлення послуги залиште заявку на ремонт або ж зателефонуйте за будь-яким контактним номером телефону. Ми з радістю приймемо замовлення та відправимо до Вас нашого кур’єра.
  • Клієнти, які живуть за межами Києва, можуть скористатися послугою “Ремонт Apple за Новою Поштою“.

Як замовити “Виклик кур’єра” від майстерні “Maclouds“?

Послуга “Виклик кур’єра” потрібна в тому випадку, якщо у клієнта перестав працювати телефон і потрібно терміново його полагодити, але при цьому зовсім немає часу на візит у відділення сервісного центру. Незважаючи на те, що мережа майстерні “Maclouds” має кілька відділень у різних районах Києва, ми надаємо послугу виклику кур’єра за адресою клієнта для тих, у кого зовсім немає вільного часу. Отримавши неробочий девайс від кур’єра, наші інженери відразу ж продіагностують його, визначать причину поломки і сповістять менеджера про терміни виконання та вартість ремонтних робіт. Менеджери компанії “Maclouds“, у свою чергу, зв’язуються з клієнтом та узгоджують усі деталі проведення ремонту, а також адресу зворотної доставки мобільного пристрою.

Швидкий виїзд кур’єра для ремонту будь-якої техніки по Києву

Якщо у Вас зовсім не вистачає часу на візит до відділення сервісного центру “Maclouds“, замовляйте виїзд кур’єра для термінового ремонту телефону в будь-яке зручне для Вас місце. Відновлення техніки буде здійснено компетентним інженером відразу ж після отримання гаджета з рук кур’єра. Найчастіше ремонт займає один день. Після завершення всіх ремонтних робіт, наш кур’єр поверне пристрій клієнту того ж дня за погодженою адресою. Все це дозволяє максимально швидко відремонтувати телефон без втрати часу наших дорогих клієнтів.

Як викликати кур’єра додому, якщо потрібний терміновий ремонт техніки?

Алгоритм виклику кур’єра від сервісного центру “Maclouds“ досить простий і вся інформація надана на сторінці нашого сайту, де детально описано всю процедуру. Також на сайті вказані номери телефонів, за якими можна замовити послугу, або заповнивши форму на цій сторінці. Наші менеджери уточнять всі нюанси запитуваного ремонту, щоб переконатися, що всі необхідні деталі є в наявності. Потім за вказаною адресою вирушає наш кур’єр, забирає техніку та оперативно доставляє його у відділення майстерні “Maclouds“. Після комплексної діагностики інженери повідомляють менеджерів про терміни проведення відновлювальних робіт. А менеджери передають цю інформацію, а також оголошують вартість ремонту клієнту.

По завершенні всіх процедур, менеджер ще раз передзвонює клієнту для уточнення часу та дати зворотної доставки. Оплата послуг ремонту та перевірка працездатності провадиться кур’єру при поверненні телефону власнику.