Ремонт Huawei
 • Деталі у наявності
 • Ремонтуємо на місці
 • Працюємо по Україні
 • Гарантія на послуги

Відгуки

 • Ми на зв'язку 24\7
 • Деталі завжди в наявності
 • Гарантія на послуги
 • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.

Оперативний ремонт Huawei у Києві та Україні справжніми професіоналами

На жаль, якою б надійною не була збірка гаджета, згодом його робота може бути порушена випадковим зовнішнім впливом або внутрішніми збоями та неполадками. Відновити його колишню працездатність можна в нашому сучасному сервісному центрі Хуавей. Наш комфортний та грамотно організований сервіс дозволить із зручністю скористатися послугами сервіс-центру.

Скільки займає заміна скла Хуавей у Маклаудс?

У сервісному центрі Huawei Ви знайдете повний комплекс послуг без втрати якості, затягування процесів, подорожчання робіт або територіальної віддаленості від деяких районів. Наші досвідчені майстри проводять заміну скла всього за кілька годин, завдяки комплексу сучасної технічної апаратури та постійної наявності необхідних матеріалів.

сервіс центр з ремонту Huawei, Заміна скла Huawei

Постійна наявність необхідних запчастин на складі компанії забезпечує якісне виконання ремонтних робіт точно в строк. На нашому сайті завжди розміщена актуальна інформація щодо цін та тривалості відновлення гаджета. Ми пропонуємо повний спектр послуг, включаючи діагностику, заміну неробочих запчастин, а також оновлення та налаштування програмного забезпечення портативної техніки.

Філіали нашої мережі знаходяться майже в кожному районі Києва біля станцій метро, які Ви зможете легко знайти та відвідати, скориставшись зручним для себе транспортом. Також передати гаджет для ремонту смартфонівHuawei у Києві можнаНайчастіше власники гаджетів звертаються до сервісу через пошкодження скла дисплея або екрана в цілому. Наші спеціалісти більш ніж за 6 років роботи вдосконалили свої навички щодо заміни та встановлення дисплеївHuawei, < /span>довівши цей процес до досконалості. У нас щоранку діє акція «Щасливий годинник», яка дає змогу отримати знижку 10%, а також знижки для інвалідів, студентів та пенсіонерів.

сервіс центр з ремонту Huawei, Заміна скла Huawei

Довіряючи нашій майстерні, ви отримаєте наступні переваги:

 • повну безкоштовну діагностику з подальшим підбором ремонту за її результатами,
 • надійне усунення несправностей завдяки багаторічному досвіду майстрів і комплексу професійного технічного оснащення
 • обов’язковий гарантійний талон на всі виконані ремонтні роботи.