Ціни на Ремонт Doogee X97 Pro з урахуванням деталей та робіт з їх заміни Вінниця Луцьк Дніпро Донецьк Житомир Ужгород Івано-Франківськ Кропивницький Луганськ Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці. Надіслати Новою Поштою

Сервіс-центр також може виконати ремонт із використанням деталей клієнта

Переваги ремонту Doogee X97 Pro в Maclouds

Чесність.

За роки існування Maclouds заслужив хорошу репутацію, тому що політика чесного ставлення до клієнта завжди дає свої плоди. Велика кількість відвідувачів – найкраще підтвердження будь-яких слів.

Прозорість.

Знаючи високий ступінь недовіри щодо будь-яких сервіс-центрів, ми створили умови для того, щоб клієнт, який здав у ремонт Doogee X97 Pro або будь-який інший пристрій, міг самостійно ознайомитися з деталлю та її якістю перед заміною і також отримати замінену деталь назад.

Актуальність цін та термінів.

Сайт компанії завжди має актуальний прейскурант цін на ремонт Doogee X97 Pro, тому Ви не зустрінете прихованих платежів або доплат після обслуговування. На сторінці «Ремонт Doogee X97 Pro» опубліковано актуальні терміни, необхідні для надання послуг.

  • Деталі у наявності
  • Ремонтуємо на місці
  • Працюємо по Україні
  • Гарантія на послуги
Послуга Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
Заміна екрана
2249 грн
Заміна акумулятора
849 грн
Заміна задньої панелі
849 грн
Заміна скла основної камери
549 грн
Заміна основної камери
от 649 грн
Чи не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Відгуки

  • Ми на зв'язку 24\7
  • Деталі завжди в наявності
  • Гарантія на послуги
  • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.