Ціни на Ремонт Honor V40 YOK-AN10 з урахуванням деталей та робіт з їх заміни Вінниця Луцьк Дніпро Донецьк Житомир Ужгород Івано-Франківськ Кропивницький Луганськ Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці. Надіслати Новою Поштою

Сервіс-центр також може виконати ремонт із використанням деталей клієнта

Переваги ремонту Honor V40 YOK-AN10 в Maclouds

Чесність.

За роки існування Maclouds заслужив хорошу репутацію, тому що політика чесного ставлення до клієнта завжди дає свої плоди. Велика кількість відвідувачів – найкраще підтвердження будь-яких слів.

Прозорість.

Знаючи високий ступінь недовіри щодо будь-яких сервіс-центрів, ми створили умови для того, щоб клієнт, який здав у ремонт Honor V40 YOK-AN10 або будь-який інший пристрій, міг самостійно ознайомитися з деталлю та її якістю перед заміною і також отримати замінену деталь назад.

Актуальність цін та термінів.

Сайт компанії завжди має актуальний прейскурант цін на ремонт Honor V40 YOK-AN10, тому Ви не зустрінете прихованих платежів або доплат після обслуговування. На сторінці «Ремонт Honor V40 YOK-AN10» опубліковано актуальні терміни, необхідні для надання послуг.

  • Деталі у наявності
  • Ремонтуємо на місці
  • Працюємо по Україні
  • Гарантія на послуги
Послуга Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн
Заміна екрана у зборі
2099 грн
Заміна акумулятора
949 грн
Заміна задньої панелі
949 грн
Заміна скла камери
549 грн
Заміна роз’єму зарядки
649 грн
Чи не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок

знижка на ремонт

отримати знижку

* Залишіть заявку та отримайте знижку 5% на всі послуги

**Залишіть заявку та відвідайте наш сервіс з 10:30 до 11:30 щоденно та отримайте знижку 10% на всі послуги

Відгуки

  • Ми на зв'язку 24\7
  • Деталі завжди в наявності
  • Гарантія на послуги
  • 90% ремонтів за 30-50 хвилин

Часті питання (FAQ)

❶ Яка гарантія ремонту техніки?
Сервіс-центр надає гарантію на послуги. У момент видачі техніки кожен клієнт отримує гарантійний документ з печаткою, на якій знаходяться реквізити юридичної особи. У разі втрати паперового екземпляра квитанції, звернутися з гарантійного випадку можна, надавши свій номер телефону або ПІБ, які вносилися в електронну базу в момент прийому техніки на обслуговування.
❷ Як зрозуміти, що можлива заміна скла?
Заміна скла можлива на всіх видах портативних гаджетів у випадках, коли: - Розбитий дисплей, але працює повністю; - скло має одну і більше тріщину, але екран, при цьому працює як раніше; - тачскріна побито, але картинка працює без артефактів, спотворень, дефектів.
❸ Скільки коштує ремонт?
Сайт компанії має максимально точний прейскурант цін на ремонт телефонів, планшетів, смарт-годинників. Для кожної моделі пристроїв наведено відповідну сторінку з вичерпним списком послуг.
❹ Чи можливо надіслати техніку з іншого міста?
Так, звісно. Компанія здійснює обслуговування техніки для всіх регіонів України через послуги компанії Нова Пошта. Техніка відправляється не так на приватну особу, але в підприємство. Після прибуття пристрою на найближчий склад компанії, кур'єр забирає посилку і доставляє до найближчого відділення компанії. Менеджер розпаковує посилку та зв'язується з власником для уточнення нюансів, після чого майстри приступають до ремонту апарату. Завершивши обслуговування, менеджер уточнює необхідну для відправки інформацію і пристрій відправляється власнику післяплатою. Вартість ремонту також можна сплатити на картку банку до відправки гаджета власнику.